FENIX E-CP taskulamp/akupank

Kategooria
66.00 €
1600 lm
222 m
360 h
  • Maksimaalne valgustugevus 1600 luumenit
  • Maksimaalne valgusvihu ulatus 222 meetrit
  • Maksimaalne tööaeg madalaimas režiimis 360 tundi
  • 5 erinevat heledustaset + vilkuv režiim (Strobe)
  • Laetav USB-C liidesest, lisaks 18W kiirtühjenemine teise seadme laadimiseks
  • Tolmu- ja veekindel (IP68)

FENIX E-CP laetav taskulamp/akupank pakub võimsat valgustugevust: 1600 luumenit kuni 222 meetri kaugusele, lisaks saab seda kasutada teiste seadmete laadimiseks. Lihtsalt sisestage kaasasolev USB-C laadimiskaabel taskulambi külge ja laske selle 18W kiirtühjenemisega teist seadet laadida. Taskulambil sisseehitatud 5000 mAh laetav aku.

Küljelüliti aktiveerib valguse ja võimaldab teil valida viie heledustaseme vahel, lisaks vilkuv režiim. Lambis on Luminus LED, mille tööiga on 50 000 tundi. Kaheksanurkne kuju takistab taskulambi veeremist ja puuduv sabalüliti võimaldab taskulampi püstises asendis kasutada. 

Elektrooniline lukustusfunktsioon väldib juhuslikku aktiveerimist. Lambi käivitamisel kuvatakse aku tase, lisaks on lambil madalpinge hoiatus.

Tugev ja vastupidav taskulamp/akupank on valmistatud vastupidavast A6061-T6 alumiiniumist ning on preemium HAIII kõrg-anodeeritud kulumiskindla viimistlusega.

IP68 vee- ja tolmukindluse klassifikatsiooniga taskulamp/akupank on usaldusväärne tööriist, mis laeb teie järgmised seiklused.

Fenix E-CP taskulamp
Fenix E-CP taskulamp
Fenix E-CP taskulamp
Fenix E-CP taskulamp
Fenix E-CP taskulamp
Fenix E-CP taskulamp
Fenix E-CP taskulamp