Fenix-ist

FENIXLIGHT LIMITED

2001. aastal asutatud Hiina ettevõte on tänaseks arenenud kõrgtehnoloogilisele tasemele ning saanud üheks tuntuimaks kaasaskantavate valgustite brändiks. On oluline, et Fenixlight Limited tegeleb nii oma lampide arendamise, testimise, disainimise, tootmise kui müügiga.

Fenixi kaubamärgi alt leiab preemium taskulambid, pealambid, rattalambid, matkalambid, mida kasutatakse laialdaselt nii professionaalsetes valdkondades nagu sõjavägi, politsei, turvateenistus ja tööstus kui ka erinevad harrastused, sportimine ja vabaaja veetmine looduses ning kodumajapidamises.

Fenix lambid on ülimalt kerged ja väiksed, sealjuures ekstreemselt võimsad, pika kasutusajaga ja nutikalt funktsionaalsed ning sobivad erinevatele tegevusaladele ja erinevatesse tingimustesse.

Fenix preemiumlampe müüakse enam kui 100 riigis, mis paisutab kasutajate arvu kümnetesse miljonitesse üle kogu maailma.

Tamrex Ohutuse OÜ on alates 2010. aastast Fenixlight Limited’i lampide maaletooja Eestis.

Tamrexi ja Fenixi pikaajaline usalduslik koostöö on alguse saanud kirest preemium toodete vastu. Tänu sellele saavad Eesti kliendid kiiret ja asjatundlikku nõu, maailma parimaid taskulampe ja ostujärgset teenindust juba pikka aega siinsamas kohapeal, lähimas TAMREXi kaupluses.

Tamrex Ohutuse OÜ
info@tamrex.ee
6549900