Meist

Tamrex Ohutuse OÜ on alates 2010. aastast Fenixlight Limited’i lampide maaletooja Eestis.

Tamrexi ja Fenixi pikaajaline usalduslik koostöö on alguse saanud kirest preemium toodete vastu. Tänu sellele saavad Eesti kliendid kiiret ja asjatundlikku nõu, maailma parimaid taskulampe ja ostujärgset teenindust juba pikka aega siinsamas kohapeal, lähimas TAMREXi kaupluses.

Hea valik erakordsete omadustega erinevad taskulampe, pea- ja rattalampe, matka- ja taktikalisi lampe on olemas iga TAMREXi poe müügisaalis või mugavalt siinsamas e-poes.

Tamrexi eesmärgiks on ohutuse tõstmine ja töömugavuse parandamine. Me teeme seda preemium toodete ja teenuste müügi ja asjatundliku nõustamisega.

Oleme oma katuse alla kokku kogunud tipptegijad üle maailma: SNICKERS WORKWEAR, SOLID GEAR, COFRA, WOOLPOWER, FENIXLIGHT LIMITED ja NOKIAN, kui nimetada vaid mõned. Lisaks meie enda tooted - TAMREXi kindad, tulekustutid, suitsuandurid, esmaabikomplektid ja päikese- ning kaitseprillid.

Meie majas on koos inimesed, kes tunnevad ja armastavad oma tööd, on sellest vaimustuses ja kannavad seda usku igas tegevuses. Me teeme seda omasugustele. Neile, kes hoolivad: iseendast, oma perest, töötajatest. Neile, kes väärtustavad oma tööd.

Paneme riidesse ja varustame töötajad ja töödejuhataja, hobinokitseja ja parima professionaali. Meil on palju väga häid tooteid hobiseikleja, jahi- või kalamehe ja matkaselli mugavuse parandamiseks. Meil on toimivaid tooteid sportlastele ja harrastajatele ning lihtsalt igapäevatoimetusteks vabal ajal.

Meie teame, et suurepärase soorituse eelduseks on teadmiste, oskuste ja kogemuste kõrval parim võimalik varustus. See tähendab mugavust, funktsionaalsust, väga häid kaitseomadusi ja kaasaegset disaini. Parim toode tehakse parimatest komponentidest, igal detailil on oma ülesanne ja meie tunneme neid.

TAMREX on 1978. aastal Soomes loodud pereettevõte, mis täna üleni vaid Eesti kapitalil põhineb.

Eestis avasime esimese TAMREXi kaupluse 1999. aastal. Lätis toimetame alates 2012. ja Leedus 2015. aastast. Nelja riigi peale kokku on üle 40 TAMREXi kaupluse, neist pea pooled asuvad Eestis. TAMREXi kontsernis (Tamrex Ohutuse OÜ, Tamrex OY, Tamrex SIA ja Tamrex UAB) töötab kokku üle 130 inimese.