Fenixi lugu

FENIXI LUGU

Vana kõnekäänu järgi „rahulolematus viib parandustele” (ingl. k. „improvement roots from dissatisfaction”). Fenixi lugu sai alguse just sõnast „rahulolematus” (ingl. k. „dissatisfaction”). Väike uuenduslike inimeste rühm, kes ei olnud rahul kasutatavate taskulampide kvaliteediga, keskpäraste üksikosade ja mitmete puudustega detailides, otsustasid asutada ettevõtte, mille eesmärgiks oli toota ainult maailma parimate hulka kuuluvaid taskulampe. Oma eesmärgi saavutamiseks otsisid nad endale appi salga nupukaid insenere. Need insenerid said oma vastutusele valgustite tähtsaimad tootmis- ja konstrueerimisprotsessid; mehhaniseerimise, elektroonika ja konstrueerimise. Selle koostöö tulemusena sündis ettevõte, mida tuntakse rahvusvaheliselt nimega Fenix Light Limited. Tänapäeval müüakse Felix-vtaskulampe üle kogu maailma. Ainulaadne ühendus leiutamisest ja kõrgest ameti-oskusest aitas luua ühe maailma hinnatuima taskulampide kaubamärgi – Fenix.

Juba kõige esimesest seeriatoodetud Fenix L1 saadik on Fenix korduvalt suutnud toota uuenduslikke, kasutajate soovitud taskulampe.

Iseenesest Fenixi esimene seeriatootmises olnud mudel Fenix L1 esindas uuenduslikku ühel AA-patareil toimivat taskulampit, mis ühendas väga heleda valguskoonuse, pideva voolureguleerimise ja väikesed mõõtmed üheks tervikuks. Seda saavutust märgati ka rahvusvaheliselt valgustikasutajate ja meedia hulgas. Fenix L1 taskulampi nimetati turu uuenduslikumaks saavutuseks valgustite alal 2005 aastal. Seoses selle valgustimudeli eduga kasvas rahvusvaheline huvi Fenixi tootetüübi vastu plahvatuslikult. Tänapäeval on Fenix rahvusvaheliselt tuntud ja lugupeetud valgustitüüp, mida müüakse üle kogu maailma peaaegu sajal maal.

FENIXI LUBADUS JA MANTRA

Fenixi mantra on „parimaist parim”, ingl. k. “Better than the best”.

Fenix on andnud lubaduse ületada klientide ootused ja nõudmised kõrgeklassilise LED-käsivalgusti tehnoloogia ja uuenduse-oskuste suhtes. Lisaks sellele teeb Fenix pidevalt koostööd valgustikasutajatega ning teostab ka ise põhjalikku tootearendus- ja katsetustööd, enne kui uus Fenix-valgusti turule lastakse.